ЄРІЧЕВА ТАМАРА ЮРІЇВНА

Старший викладач, науковець у галузі безпеки життєдіяльності і цивільного захисту

Народилася 11 лютого 1963 р. в м. Переяслав-Хмельницький на Київщині.

З 1979 по 1982 рр. навчалася в Київському механіко-металургійному технікумі за спеціальністю «Організація діловодства». Після закінчення працювала за направленням на металургійному завод ім. Ілліча в м. Жданові Донецької обл. (нині Маріуполь). Після повернення в м. Переяслав-Хмельницький в 1986 р. вступила на хіміко-технологічний факультет Київського політехнічного інституту, який закінчила в 1992 р., отримавши диплом інженера електрохімічного виробництва. В цьому ж році почала працювати в Переяслав-Хмельницькому педагогічному університеті імені Григорія Сковороди на посаді старшого лаборанта кафедри біології. В 1996 р. переведена на посаду викладача.

Упродовж 2003–2006 рр. Т.Ю. Єрічева навчалася в аспірантурі Київського Національного педагогічного університету ім. М.П. Драгоманова. По завершенню навчання повернулася в Переяслав-Хмельницький педагогічний університет імені Григорія Сковороди на посаду старшого викладача кафедри медико-біологічних дисциплін і валеології, де нині і працює нині.

В 2008–2009 рр. пройшла перепідготовку на відділенні післядипломної освіти та отримала кваліфікації вчителя біології, валеології, екології.

На даний час Т.Ю. Єрічева забезпечує викладання таких дисциплін: «Безпека життєдіяльності», «Охорона праці», «Охорона праці в галузі», «Цивільний захист» та «Гігієна». Із даних дисциплін підготовлено лекційні курси та навчально-методичний супровід для дистанційного навчання.

У своїй педагогічній діяльності Т.Ю. Єрічева багато часу приділяє роботі зі студентами з питань безпеки життєдіяльності та здорового способу життя. Під її керівництвом в університеті проводяться круглі столи, на яких студенти обговорюють питання безпеки та захисту населення в надзвичайних ситуаціях мирного та військового часу.

Для контролю знань студентів, Т.Ю. Єрічева створила науковий супровід спрямований на розробку заходів з безпеки для дітей різних вікових категорій дошкільних та шкільних навчально-виховних закладів. В роботі зі студентами факультету фізичного виховання велика увага приділяється питанням запобігання та профілактики травматизму та захворювань під час занять фізкультурою та спортом.

Т.Ю. Єрічева активний учасник міжнародних і вітчизняних конференцій. Автор і співавтор понад 37 наукових праць, присвячених питанням безпеки життєдіяльності, еколого-валеологічної культури молодого покоління та удосконаленню системи викладання даних дисциплін у вищих навчальних закладах. Член навчально-методичної ради цивільного захисту населення Київської області.